Czym jest „Alchemia Zdrowia”?

Wiele lat poszukiwań, pytań, obserwacji i wędrówek – nie tylko tych po świecie, ale i wewnątrz siebie. Z jednej strony zgłębianie wiedzy znanej od wieków w różnych kulturach, a z drugiej najnowsze odkrycia nauki. I nieodzowna mojej naturze ciekawość. To wszystko doprowadziło mnie do stworzenia absolutnie wyjątkowego SPA (piszę to z pełną świadomością, bowiem niejedno studio odnowy odwiedziłam). SPA tak holistycznego, jak tylko to możliwe - zresztą wielokrotnie nagradzanego (od lat najlepsze holistyczne SPA w kraju). A w konsekwencji do powstania takiej pierwszej w Polsce Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia”.

„Holos”, czyli całość
Holistyczne podejście do człowieka oznacza, że ciało jest traktowane jako pewien system, gdzie każda jego część jest połączona z inną. Terapie holistyczne traktują człowieka jako niepodzielną całość, obejmującą sferę materii, umysłu i ducha. Wieloletnie i dociekliwe zgłębianie holistycznych metod uzdrawiania zaowocowało powstaniem unikatowej „Alchemii Zdrowia”.
Aby w pełni zrozumieć czym charakteryzuje się holistyka, musimy przyjrzeć się bliżej kim jest człowiek. Jako, że jestem chemikiem z wykształcenia, łatwo mi przyjąć, że człowiek to energia zamknięta w materii, to istota elektromagnetyczna. Jesteśmy zbiorem ładunków elektrycznych - każdy z nas jest złożony z atomów. Człowiek jest także istotą magnetyczną - wszystkie procesy biochemiczne są regulowane przez pole magnetyczne, które utrzymuje wysoki poziom energii w organizmie i swobodny jej przepływ w meridianach, czyli kanałach energetycznych, co jest podstawą utrzymania zdrowia. W oparciu właśnie o tę wiedzę powstał program „Alchemii Zdrowia”.  

Zdrowie każdego z nas zależy przede wszystkim od sprawności pojedynczych komórek, a wszystkimi skomplikowanymi procesami w komórce steruje energia elektromagnetyczna. Brak energii w komórkach powoduje najpierw zakłócenia ich funkcji, a następnie uszkodzenie. Skutkiem tego jest osłabienie narządów i układów. Organizm traci swoją równowagę, czuje się wyczerpany, przedwcześnie się starzeje lub choruje. Naszym zadaniem jest odwrócenie tego procesu i z satysfakcją stwierdzam, że to się udaje.
Innowacyjny program odmładzający Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia” opiera się na naturalnej umiejętności organizmu do pobudzania procesów samouzdrawiania już na poziomie komórek. Stosowane przez nas metody skutecznie oczyszczają i odblokowują przepływ energii w ciele człowieka. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć: takie podejście działa! Nasz program jest doskonałą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych i botoksu, naturalne terapie sprzyjają zachowaniu zdrowia i urody, a ich efekty utrzymują się długi czas.


Więcej na ten temat możecie przeczytać tu: www.manorhouse.pl/alchemia-zdrowia.php

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Alchemia Zdrowia