Blog

Łaźnie Rzymskie- strefą nagości

autor: Manor House Kategoria: Ogólne
19 Wrz/11

Kilka dni temu Łaźnie Rzymskie stały się strefą nagości.

 

Łaźnie Rzymskie to oaza przyjemności i spokoju. Radość z wody, muzyki, aromatów i kojącego światła poprawia zdrowie, urodę, samopoczucie i przynosi rozkosz dla wszystkich zmysłów.

Wejście na teren Łaźni dozwolone jest jedynie boso. Wszelkie obuwie również kąpielowe należy pozostawić w szafkach. Łaźnie Rzymskie to również strefa wolna od wszelkiego ubioru, ze względów higienicznych i zdrowotnych korzystanie z Łaźni jest dozwolone tylko nago (sauny, prysznice, wanny) lub okrywając ciało tkaniną lub ręcznikiem wydanym w recepcji (oranżeria lodowo-solna, bar, siedziska i leżanki do wypoczynku).

 

Zachęcamy do zapoznania się z nowym regulaminem Łaźni Rzymskich pod adresem: http://www.manorhouse.pl/html/regulamin_lazni_rzymskich.php

Co myślicie o takich zmianach- czy są potrzebne? Czy nagość w takich miejscach jest dla Was krępująca?

3 odpowiedzi na „Łaźnie Rzymskie- strefą nagości

  1. alldonna pisze:

    Dla mnie super!!! W te wakacje pierwszy raz trafiłam do strefy relakasacyjno- saunowej w jednej z term w Polsce. Z początku było zaskoczenie,że jest strefą nagości, ale potem zobaczyłam plusy. Można się było na 100 % zrelaksować bez wrzasków dziciaków. Po 10 minutach nie byłam już skrępowana 🙂

  2. aForest pisze:

    PO raz kolejny udowadniacie, iż Wasza działalność na każdej płaszczyźnie zasługuje na uznanie, a tym posunięciem udowadniacie, iż powoli w naszym kraju zaczyna robić się normalnie!

  3. Adam pisze:

    Byliśmy u Was z żoną 2 lata temu i szczerze mówiąc nie spodobało nam się, że nie ma strefy nagości, co powinno być oczywistością w strefach saun. Obecnie ten błąd naprawiliście i życzę Wam, aby to było miejsce kultowe dla znawców i miłośników sauny. Z pewnoscią Was teraz odwiedzimy i pewnie będziemy się czuli lepiej, jak za pierwszym razem, kiedy saunując nago spotykaliśmy się z osobami w strojach kąpielowych, co jest niehigieniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *